Erzincan Bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır hafta sonu seçim çalışmalarına Hürrempalangası,Beşsaray ,İzzet Paşa ve cengiz Topel Mahallelerinde devam etti.
Beşsaray mahallesinde Alevi dedesi Ahmet Uğurluyu evinde ziyaret eden Bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır bir süre sohbet etti.

 


Mahalle programlarına devam eden Yüksel Çakır yaptığı konuşmasında Nereye gitsek meydanlar doluyor taşıyor insanların umutları ve heyecanları gün geçtikçe artıyor.
Erzincan’a hizmet etmek için bu yola çıkmış olan insanlara bir şekilde eşit ve adil davranmak yerine sadece bir tek adayın etrafında toparlanarak bu milletin iradesini yok saymaya devam ediyorlar. Gittiğimiz her yerde söylüyoruz bu bir hayırlı yarış kaybedeni olmayan ve bu mücadelenin sonunda ortaya koyduğumuz projelerle sizlerin fikirlerini ve düşüncelerini şehrin yönetimine yansıtacağımız projelerimizle Erzincan kazanacak inşallah.
31 Mart 2024 gününe sandığın önümüze koyulacağı akla karanın birbirinden ayırt edeceği güne adım adım yaklaşıyoruz. Sandık önünüze koyulduğunda milletin iradesine taş koyanların yerine değil sizlerin yoluna baş koyanları tercih etmeye hazır mısınız diyen Çakır; Seçimler geçtiğimiz 5 yılın muhasebesi yapılarak bununla birlikte gelecek yıllarda gerçekleştirilecek olan hizmetlerin projelerin bir muhasebe ve beraberinde mahkemesinin yapıldığı fırsatlardır. Bizim parti rozetimiz yok yanımızda liderler yok bizim gönüllü arkadaşlarımız ve gücümüzde bu millet. Diye konuştu

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir